Z ū b Zelsvelė

 5
Microsoft Word 93 KB
11 puslapiai

Cecho diplominis darbas. Cecho diplominis darbas.

Įmonės charakteristika

Ž. Ū. B. “Želsvelė” mėsos perdirbimo cechas yra Liudvinavo seniūnijoje Želsvos gyvenvietės centre. Iš šiaurės vakarų pusės cechą riboja Želsvos pagrindinės mokyklos teritorija. Šiaurės rytinėje pusėje yra daugiabučiai gyvenami namai, iš pietų ir pietryčių- upelio apsauginė( žalia ) juosta. Prie mėsos cecho įrengtas asfaltuotas automobilių privažiavimas. Pietvakarinėje sklypo pusėje įrengta mašinų stovėjimo aikštelė. Pietinėje ir rytinėje sklypo pusėje yra įrengti betoniniai pėsčiųjų priėmimai. Likusi cecho sklypo dalis apsodinta medeliais ir apželdinta veja. Sklypas yra lygus su nedideliu nuolydžiu į pietinę pusę. Sklypo plotas 3643kv. m.
Prie cecho privesti inžinieriniai tinklai, vandentiekis- nuo Želsvos gyvenvietės tinklų, kanalizacija- į gyvenvietės tinklus. Jėgos ir elektros tinklų prijungimas nuo atramų, esančių prie įvažiavimo. Įvažiavimas ir automobilių stovėjimo aikštelė apšviesti šviestuvais, patalpų šildymas centrinis, nuo gyvenvietės katilinės.
Mėsos perdirbimo cecho pastatas yra pakankamai geras. Sienos- sieninių panelių ir silikatinių plytų mūro. Grindų ir lubų perdanga- g/ b plokštės. Stogas- sutapatintas, danga ruloninė. Mėsos perdirbimo cecho pastato naudingas plotas- 453,18kv. m., užstatymo plotas- 535kv. m. Užstatymo procentas sklype- 14,7. Į mėsos perdirbimo cechą patenkama pro šiaurės vakarų pusėje esamus laiptus. Cecho darbo ir poilsio patalpos įrengtos taip, kad, kiek galima, racionaliau panaudoti pertvarus ir vidines sienas
Gamybos patalpų grindys išklotos akmens masės plytelėmis. Sienos šiose patalpose nudažytos plaunamais dažais, o vietomis išklotos glazūruotų plytelių panelės iki 2 m. aukščio. Kabinetų, buitinių patalpų, persirengimo kambarių grindys- medinės, nudažytos emaliniais dažais. Sienos čia nudažytos klijiniais dažais. Patalpų vėdinimas: šviežio oro pritekėjimas į gamybines patalpas vykdomas mechaniškai per oro tiekimo agregatus. Iš patalpų oras šalinamas mechaniniais ašiniais “ Vortie” tipo ventiliatoriais. Buitinių persirengimo ir valgymo patalpų vėdinimas- natūralus per esamas orlaides languose.
Cecho našumas apie 1000 kilogramų dešrų ir kitokių rūkytų bei virtų mėsos gaminių per parą. Ceche yra šios gamybinės patalpos: žaliavos priėmimo- išpjaustymo, sūdymo ( šaldomo ) gamybos, kulinarijos gaminių, rūkyklų, apyvartinės taros plovimo, dušavimo, nusodinimo, vakuumavimo, gatavos produkcijos laikymo patalpos. Taip pat įmonėje yra ir buitinės patalpos darbininkams: rūbinės, dušai, tualetai, poilsio ir valgymo patalpos. Šiame ceche taip pat yra ir parduotuvės patalpa, kurioje pardavinėjami...