Viesoforas su mikrovaldikliu

 5
Microsoft Word 50 KB
4 puslapiai

Mikrovaldikliai kursinis. Mikrovaldikliai kursinis.

ANOTACIJA Lietuvių

Šio kursinio projekto tema yra “Šviesoforas su mikrovaldikliu”. Šviesoforas nėra toks paprastas prietaisas, kaip gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio. Šiame kursiniame darbe aš išnalizuosiu duotąją šviesoforo principinę – elektros schemą,apžvelgsiu panašios paskirties prietaisus, sudarysiu programą asemblerio kalba mikrovaldikliui, pateiksiu įvairius pasiūlymus, kaip patobulinti šią schemą.
Šis prietaisas yra naudojamas padidintos rizikos vietose saugumui užtikrinti, pavyzdžiui, gatvių eismo reguliavimui, geležinkelių pervažose, oro uostuose ir t.t. Taip pat šio prietaiso maketas gali būti naudojamas kaip vaizdinė priemonė mokyklose, kur mokoma kelių eismo taisyklių

ANATATION Anglų

The name of this course project is “light”. In this project we inspect the gear, wich is used to recive the signals wich passed through net.The “Light”is not simple ass we thinking.In this soures i traverese light principal scheme –and electrical scheme. This gear are used spurt to be at risk places to seciurity safeguard example in streets traffic controler ,in trackagle,in airport ,and somfing.else .Also this gear can be used in scooles like means where learning itinearly rules of the road.

ĮVADAS

Reikšmingiausias mikroelektronikos pasiekimas yra mikroprocesorių sukūrimas. Mikroprocesorius – tai programa valdomas duomenų apdorojimo įtaisas, sudarytas iš vieno arba kelių DIMS, susidedančių iš keliasdešimties tūkstančių elementų, pagamintų vienoje silicio plokštelėje, kurios plotas – keliasdešimt kvadratinių milimetrų. Mikroprocesoriai naudojami universaliose elektroninėse skaičiavimo mašinose, specialios paskirties skaičiavimo ir automatikos įrenginiuose staklėms, robotams, matavimo aparatūrai valdyti, o taip pat buityje – skalbimo mašinose, magnetofonuose, žaidimų automatuose, siuvimo mašinose, fotoaparatuose, elekrtoniniuose laikrodžiuose ir t.t.
Šiuolaikinėje aparatūroje mikrovaldikliai užima labai svarbią vietą. Tobulėjant technikai tobulėja ir signalo apdorojimo būdai, o tai reiškia, kad visi apdorojimo procesai turi būti labai greiti ir tikslūs. Visame pasaulyje yra naudojamos automatizuotos gamybinės linijos. Prižiūrėti automatizuotą liniją yra daug kartų lengviau, bet darbo personalas turi turėti atitinkamą kvalifikaciją. Galime padaryti išvadą, kad mikrovaldikliai ir jų vystymasis gerina žmogaus gyvenimą.
Šis darbas yra baigiamasis automatikos ir valdiklių kurso darbas. Taigi, mano kursinis darbas “Šviesoforas su mikrovaldikliu” pilnai paaiškins mikrovaldiklių darbą. Šviesoforai yra sutinkami daugelyje vietų. Šis prietaisas yra naudojamas padidintos rizikos...