Verslo projektas

 5
Microsoft Word 100 KB
12 puslapiai

TURINYS

Anotacija 3
Verslo idėja 5
Pagrindiniai tikslai ir uždaviniai 5
Firmos charakteristika 5
Įmonės aplinka 7
Tikslinė rinka 7
Situacijos ir vartotojų analizė 7
Paskirstymas ir pirkėjų aptarnavimas 8
Konkurencinė aplinka 9
Marketingo strategija 11
Kainų politika ir kainos 12
Rėmimas ir reklama 13
Gamybos planas 14
Tiekėjai ir jų tiekiamos žaliavos 15
Gamybos išlaidos 16
Valdymo personalas ir darbuotojai 16
Darbo užmokestis 17
Organizacinė struktūra 18
Įmonės rizika 18
Metinė paslaugų apyvarta 19
Apyvartų prognozė 19
Piniginių srautų ataskaita 20
Reziumė 26

ANOTACIJA

UAB „MVS“ tai įmonė, kuri gamina saldainius ir saldumynus galutiniam vartojimui. Šių saldumynų vartotojai yra pasiturintys žmonės, nes kilogramas saldumynų kainuoja 55.00 Lt, o tai išties nemaža kaina, tačiau ši prekė nusipelnė tokios kainos, todėl, kad saldainiai gaminami iš tikro belgiško šokolado be jokių priedų ir priemaišų ar augalinių riebalų.
Ši verslo idėja kilo pamačius filmą „Šokoladas“ ir apsilankius Belgijoje – šokolado parduotuvėje.
Įmonės tikslas aprūpinti Vilniaus miesto pasiturinčius gyventojus ir atvykstančius turistus geros kokybės šokoladu, plėsti firminių parduotuvių tinklą ne tik Vilniuje, bet ir didžiuosiuose Lietuvos miestuose.
Parduotuvės "MVS” patalpos kartu su cechu užima apie 300 m2 ploto, kur 100 m2 sudaro salės plotas, 20m2 sudaro pagalbinės patalpos (sandėlis bei direktorės ir buhalterės kabinetas),cechas užima 180m2. Patalpos yra nuomojamos tik Vilniaus miesto centre ir didžiuosiuose prekybos centruose ( kur yra didžiausi žmonių srautai, geras pasiekiamumas), todėl pritraukia ne vieną pirkėją.
Mūsų firma yra vienintelė Lietuvoje prekiaujanti tikrojo šokolado saldainiais ir saldumynais ir ji dar nėra taip plačiai išsiplėtusi, kad galėtų savo produkcija aprūpinti visą Lietuvą.
Dabar šioje įmonėje yra 3 akcininkai, kurie taip pat yra savo srities specialistai ir nors jie įnešė po 20 000Lt, jų asmeninis turtas nenukentės, nes jis yra atskirtas nuo įmonės turto.
Kiekvienos įmonės ekonominė ir teisinė aplinkos yra kažkuo panašios. Tai pat ir ši įmonė yra panaši į kitas, nes jos veiklą reglamentuoja teisės aktai.
Mūsų tikslinė rinka yra Lietuva, o tiksliau Vilnius – Lietuvos sostinė, kuri pritraukia nemažai turistų iš įvairiausių šalių. Vilnių pasirinkome todėl, kad tai pramoninis miestas, jis judrus ir sparčiai augantis.
Mūsų įmonės stipriosios pusės yra tos, kad kokybiški gaminiai, yra firminių parduotuvių tinklas, įdiegta kokybės valdymo sistema atitinkanti ISO 9001...