Verslo planas uab daiberta

 5
Microsoft Word 177 KB
24 puslapiai

Santrauka

Mūsų firmos teikiamos langų sandarinimo paslaugos, o taip pat įvairūs remonto ir apdailos darbai(plytelių ir metlako klijavimas, pakabinamų lubų montavimas, žaliuzių kabinimas, parketo klijavimas, kalimas dailylentėmis) yra perspektyvi veikla, kadangi net 88 gyventojų mano, kad tai labai svarbios ir reikalingos paslaugos, kadangi visi nori turėti šiltus, tvarkingai ir kokybiškai suremontuotus butus. Paslaugas teikti nuspręsta ištyrus rinką, išanalizavus vartotojų savybes, nustačius potencialią rinką, paskaičiavus prognozuojamą savikainą ir prognozuojamą pelną. Įvertinus galimus rizikos faktorius.
Įmonė įregistruota 1998 metais Panevėžio miesto savivaldybės rejestro tarnyboje. Prašoma 6000 Lt. Paskola 5 mėnesiams su 16 palūkanų.
Lėšos bus panaudotos įrankiams pirkti. Jei bus gauta paskola, įmonė pradės savo veiklą . Jau yra numatytos patalpos išsinuomojimui patogioje vietoje- Beržų gatvėje. Tai patogi vieta, nes galima efektyvinti reklamą, atkreipiant didesnį skaičių klientų dėmesį, nes ši gatvė yra viena iš pagrindinių, yra judri, joje nėra gausu firmų ir reklaminių iškabų, be to ši gatvė yra priešingoje miesto dalyje nei yra įsikūrę mūsų konkurentai-taigi sumažės konkurencija. Be to gatvė gerai žinoma, patogus susisiekimas, todėl ofisą patogu bus rasti net ir tiems, kurie neturi telefono.
Paskola bus imama iš karto ir atiduodama dalimis kiekvieną mėnesį mokant palūkanas. Kaip garantas bankui bus įkeistas savininkės turtas, atitinkantis paskolos dydį kartu su palūkanomis.
Mūsų klientų ratas įvairus. Pagrindą sudaro jauni ir vidutinio amžiaus, novatoriškų pažiūrų, pastovų pajamų šaltinį turintys žmonės. Potenciali rinka mūsų teikiamai paslaugai yra 8 445 šeimos, kurios vidutiniškai gali duoti apie 25 337 langų. Veiklą numatome aštuoniems metams (paslaugos gyvavimo ciklas yra 8 metai), po to planuojame iš sukaupto kapitalo plėsti verslą- be teikiamų paslaugų gaminti natūralaus medžio duris ir langus bei parketlentes ir kitą medienos produkciją iš vietinės žaliavos. Didžiausias prognozuojamas pelnas pirmaisiais metais pagal padarytus skaičiavimus turėtų būti 9 649 Lt. per mėnesį, o mažiausias -2 657 Lt. per mėnesį. Įplaukos tuo tarpu turėtų būti apie 10 340 Lt. ir savikaina apie 6 843 Lt. Išanalizavus galimas rizikas paminėti galime tik du rizikos faktorius:
1) Jei atsirastų vietinis gamintojas, kuris gamintų kokybiškus langus ir duris beveik visiems priimtina kaina. Tačiau kol kas , vertinant Lietuvoje šiuo metu esančias ekonomines galimybes, yra neįmanoma.
2) Jei atsirastų ar būtų sukurta nauja tecnologija, pakeičianti langų sandarinimą. Tačiau kol...