Verslo planas

 5
Microsoft Word 82 KB
9 puslapiai

Bendra verslo apžvalga
Šio verslo plano tikslas pateikti informaciją apie inovacinę UAB ,,Alytaus karkasai“ verslo idėją Alytaus verslo inkubatoriaus tarybai, su tikslu gauti patalpas biurui ir naudotis siūloma valstybės parama. Taip pat pagal šį verslo planą bus parengtas inovacinis projektas Lietuvos respublikos Ūkio ministerijai.
Firmos verslas yra užpatentuotas Lietuvos valstybiniame patentų biure 1998 metais pagal patentų registravimo numerius 784 ir 785. Įmonės akcinis kapitalas sudaro 78 000 Lt., kuris susideda iš kilnojamo, nekilnojamo turto ir piniginių lėšų, kuris padalintas į 780 paprastų vardinių akcijų. Vienos akcijos vertė yra 100 Lt.
Pirmaisiais metais planuojama atlikti darbų už 1044000 litų, antraisiais metais už 2401200 litų ir trečiaisiais metais už 4524000 litų. Planuojamas pelnas pirmaisiais metais 66 930 litų, antraisiais - 200580 litų ir trečiaisiais - 425944 litai. Iš viso per tris savo veiklos metus numatoma atlikti darbų už 7969200 litų ir gauti pelno 693454 litų. Pirmaisiais metais numatoma prašyti paskolos 200 000 litų, kurie bus grąžinti per trejus metus. Viso verslo pradžiai reikalinga 500 000 Lt.
Iš banko gauta paskola bus grąžinta per trejus metus pagal ketvirčius.
Mūsų firmos verslo stiprioji pusė yra ta, kad tai yra inovacinė idėja - plonarąstę apvalią miško medieną naudoti įvairių karkasinių pastatų, šlaitinių stogų karkasų ir įvairių pastatų sienų statybai. Si idėja prisidės turizmo ir verslo kaime vystymosi.
Naudojant plonarąstę apvalią medieną karkasų statyboje, jos sąnaudos sumažėja du kartus, o pati statyba atpinga iki 20%. Mūsų firmos verslo stiprioji pusė yra ta, kad tai yra inovacinė idėja -plonarąsčių apvalią miško medieną naudoti įvairių karkasinių pastatų ir šlaitiniams stogams karkasų statybai.
Didžiausias UAB ,,Alytaus karkasai“ numatomos veiklos rinkos segmentas būtų klientai, kuriuos domina daugiabučių gyvenamųjų namų stogų renovacija, plokščių pastatų stogų keitimas į šlaitinius, didelių gamybinių pastatų plokščių stogų pakeitimas šlaitiniais, sienų statyba, ,,augančio gyvenamo namo“ statybos sistema.
UAB ,,Alytaus karkasai“ paslaugomis jau susidomėjo didžiosios Alytaus miesto įmonės: ,,Alytaus medvilnė“, AB „ Snaigė“, AB ,,Alita“.
Siekiant kuo daugiau sumažinti riziką UAB ,,Alytaus karkasai“ statybos versle, bus pasitelkiamas draudimo įmonių rizikos draudimo paslaugos Lėšų rezervavimas nenumatytoms išlaidoms padengti - tai taip pat priemonė išvengti nenumatytų įvykių. Taip pat verslo sutarčių pagalba bus paskirstoma verslo rinka tiek tiekėjams, investuotojams, partneriams.

Firmos...