Verslo planas - interneto kavinės atidarymas

Referatas
 5
Microsoft Word 32 KB
1 puslapis

Verslo apibūdinimas
Mūsų firma Rostera teikia interneto paslaugas, kuria internetinius puslapius.
i veikla yra perspektyvi, nes augant Lietuvos ekonomikai, susidomėjimas internetu didėja, įmonėms atsiranda poreikis turėti profesionalias interneto svetaines. Mes adame plėstis ir įkurti naują interneto kavinę Kauno centre. Įsteigti naują interneto kavinę mums reikia papildomų lėų.
Rinkos analizė
Pirkėjas
Mūsų firmos klientais bus monės neturintys interneto ryio namuose, taip pat turistai i usienio ar i kitų miestų. Pagal atliktas Baltijos tyrimai apklausas ir padarytas analizes, daugiausia interneto kavinėmis naudojasi 16 28 metų monės turintys didiausią perkamąją galią. Pagal atliktus tyrimus nustayta, kad bent kartą per mėnesį interneto kavinėje apsilankė 3.7% Lietuvos monių. Augant Lietuvos ekonomikai, ir didėjant interneto susidomėjimu kiekvienais metais mes sulauksime vis daugiau klientų.

Konkurencijos analizė ir mūsų pranaumai
iuo metu Kaune yra apie 8 interneto kavinės. Nors jos jau pilnai įsitvirtinusios rinkoje ir turi pastovius klientus, tačiau mes adame teikti pigias ir kokybikas paslaugas ir taip laikui bėgant įsitvirtinti rinkoje ir uimti didiąja jos dalį.
Bet manome, kad pagrindinis mūsų pranaumas būtų strateginės vietos pasirinkimas. Mes ruoiames atidaryti interneto kavinę pačiame Kauno centre Laisvės Alėjoje.

Gamyba
Tiekėjai
Mūsų firmai bus...