Verslo idėjos gyvybingumo pagrindimas ir jos įgyvendinimo tvarka

Vadybos referatai
Referatas
 5
Microsoft Word 47 KB
4 puslapiai

Namų ūkio verslo idėjos. Namų ūkio verslo idėjos. Verslo idejos referatas. Verslo idejos referatas.

Turinys

1. VERSLO IDĖJOS APRAŠYMAS 3
2. VERSLO IDĖJOS GYVYBINGUMO PAGRINDAS, ATLIEKANT PALANKIŲ APLINKYBIŲ IR GALIMYBIŲ GRĖSMIŲ ANALIZĘ4
3. VERSLO ĮMONĖS, KURIOJE ĮGYVENDINAMA IDĖJA, ORGANIZAVIMO FORMOS PASIRINKIMO PAGRINDIMAS IR STEIGIMO TVARKOS SCHEMA5
4. MOKESČIŲ, KURIUOS MOKĖS VERSLO IDĖJĄ ĮGYVENDINANTI ĮMONĖ,
APŽVALGA7
Naudota literatūra9

1. VERSLO IDĖJOS APRAŠYMAS

Kalniečių mikrorajone ketinama steigti J.Chomskienės individualią įmonę apšvietimo įrangos ir namų ūkio reikmenų specializuotą mažmeninės prekybos parduotuvę. Parduotuvė prekiaus vienetiniais rankų darbo gaminiais skirtais sukurti jaukų namų stilių.
Žinome kad vis daugiau žmonės rūpinasi savo šeimos būstu, jo jaukumu, stiliumi, interjeru. Juk kiekvienas nori pasididžiuoti savo namų išskirtinumu, nepaprastumu, todėl steigiama įmonė būtent ir siūlys prekes, kurių niekur kitur neįsigysi. Šeimos narių rankų darbų siūlomi šviestuvai turėtų padėti sukurti išskirtinį namų stilių, jaukumą, jų šilumą, nepaprastumą. Kad šveistuvai derėtų prie namų interjero siūlysime įsigyti tokio pat stiliaus ar dizaino derinčias užuolaidas ar kitus namų ūkio reikmenis. Taip bus sukurta bendra visuma. Įmonė orientuosis daugiau į vidutinį ir dideles pajamas gaunantį vartotoją. Taip pat suteiksime galimybę pirkėjui užsisakyti šviestuvus pagal jų užsakymus.
Bus pasistengta, kad gaminių kokybė būtų puiki, kadangi visi šeimos nariai, kurie dirbs įmonėje turi šio amato išsilavinimus ir tokio darbo patirties, vykdant specialius užsakymus. Pasistengsime kokybe nurungti konkurentus, kurie siūlo gamyklinius šveistuvus arba, bent jau, pasidalinti rinkomis.
Pasirinkta būtent ši ekonominės veiklos rūšį, nes mano nuomone Kaune trūksta tokio tipo specializuotų parduotuvių, todėl įmones veikla turėtų būti pelninga. Kadangi visa šeima linkusi į rankdarbius ir turi šio amato pagrindų, taip pat didelio noro kurti grožį, todėl bus puiki galimybė save realizuoti ,susikurti sau darbo vietas ir duoti žmonėms tai, ko jie nori, o mūsų šeimai sukels džiaugsmą ir malonumą bei tuo pačiu ,atsiradusi galimybė panaudoti savo sukauptas lėšas, - naudą


2. VERSLO IDĖJOS GYVYBINGUMO PAGRINDAS, ATLIEKANT PALANKIŲ APLINKYBIŲ IR GALIMYBIŲ
GRĖSMIŲ ANALIZĘ.

Kaip bet kurią įmonę, taip ir manąją veiks daugybė veiksnių įtakojančių įmonės veiklą, tuo labiau, kad tai smulkaus verslo įmonė, kurioms išsilaikyti ko gero sunkiausia, dėl konkurencijos . Tie veiksniai gali tiek priklausyti, tiek nepriklausanti nuo vadovo. Todėl, norint išvengti didelės rizikos, pabandysiu įsivaizduoti realias įmones...