Verslo ideja

 5
Microsoft Word 94 KB
11 puslapiai

VERSLO IDĖJA
1.1.Įžanga

Norint įsteigti įmonę, jos kūrėjui būtina žinoti daugelį dalykų ir taisyklių, kuriomis jis turi vadovautis, steigiant savo įmonę.Būtina nuspręsti, kurioje vietoje bus steigiama įmonė, kokia veikla ji užsiims,svarbu suplanuoti veiksmus taip, kad jie būtų naudingi įmonei, bet neprieštarautų bendroms nuostatoms.Neužtenka vien turėti patrauklią verslo idėja, taip pat svarbu yra įsitikinti ar tos mintys yra realios jas įgyvendinti, ar jos perspektyvios ir kokia tikimybė bus gauti iš to pelną, visa tai yra svarbu prognozuoti.
Šiomis dienomis Lietuvoje vis didesnę pasiūlą ir paklausą įgyja paslaugų verslas. Kurti kavinę-barą “Nenuorama” paskatino tai, kad šiuo metu šio pobūdžio paslaugų žmonės reikalauja vis daugiau. Įvertinus dabartinę situaciją, remiantis panašių kavinių patirtimi ir klaidomis,stengsiuos visiškai patenkinti kliento norus. Tai neturėtų būti sunkiai įgyvendinama, nes aš, mano draugai esame potencialūs klientai. Todėl dabartinę šios šakos analizę vertinsiu realiai turėdama daug pasiūlymų jai pagerinti.
Svarbiausias tikslas - sukurti savitą, jaukų stilių, kad žmogus čia atėjęs atsipalaiduotų, rastų tai, kas jam patinka, gerai praleistų laiką su draugais. Tam, kad maksimaliai būtų patenkinti klientų norai, reikalingas aukšto lygio aptarnavimo, todėl renkant personalą bus atsižvelgiama ne tik į kvalifikaciją, sugebėjimus ar žinias, bet bus svarbu asmeninės žmogaus charakterio savybės, mokėjimas bendrauti su žmonėmis. Taip pat yra svarbu, kur ši kavinė bus įsikūrusi-strategiškai palankioje vietoje-centrinėje miesto gatvėje, nes nuo to priklauso klientų skaičius. Taigi kavinės-baro “Nenuorama” pagrindinis objektas – klientas, jo norų tenkinimas. Aukšto lygio aptarnavimas, įvairi programa – pagrindinė veikla tam tikslui pasiekti.

1.2.Įmonės charakteristika

Įmonė įregistruota LR Rejestro įstatyme nustatyta tvarka Kauno miesto rejestre. Įmonės veiklai reikalingos specialios licencijos ir leidimai, leidžiantys vykdyti norimą veiklą:
1. Licencija prekiauti alkoholiniais gėrimais iš Kauno savivaldybės verslo skyriaus;
2. Licencija prekiauti tabako gaminiais iš Kauno savivaldybės verslo skyriaus;
UAB “Nenuorama” įregistruota 2001m. spalio 23 dieną.
Registravimo Nr. – 22-5897;
Įmonės kodas – 4840111
Įmonės adresas Laisvės al. 52, Kaunas.
Savininkai – Valdonė Venclovaitė, turinti 300 paprastųjų akcijų, ir Viktorija Venclovaitė, turinti 100 paprastųjų vardinių akcijų. Nominali paprastosios vardinės akcijos vertė – 10 000 Lt.
Įstatinis kapitalas 400 000Lt.
Aptarnaujantis bankas – Vilniaus...