Uab regreta veiklos analizė

Vadybos referatai
Referatas
 5
Microsoft Word 53 KB
5 puslapiai

Turinys


Įvadas 2
Įmonės aprašymas 4
Patalpos 5
Prekių asortimento pateikimas 6
Interjeras 7
Išorinė aplinka 8
Paslaugų politika 9
Pirkėjai 9
Kainos 10
Rėmimas 10
Išvados 11
Literatūra 12

Įvadas

Darbo tikslas išsiaiškinti šios įmonės veiklą iš prekybos marketingo pozicijos. Remiantis prekybos marketingu, įmonė turi stengtis pagerinti savo darbo našumą, pritraukdami kuo daugiau klientų, stengtis kuo geriau tenkinti klientų poreikius ir taip gauti kuo didesnį pelną. Įmonė privalo stengtis žinoti ko nori klientas, nes tik tuomet jiems pavyks gauti daugiau pelno. Prekių asortimentas, įmonės interjeras, paslaugos, kainos ir t.t yra aprašomos šiame darbe, visa tai yra svarbu, kadangi žmogui pirmiausia rūpi ką pirkti?kur pirkti?už kiek pirkti?
Įmonės uždaviniai iš prekybos marketingo pusės yra: labiau pažinti savo produkcijos vartotoją ir tenkinti jų norus, įgyti pasitikėjimą naujomis prekėmis ir paslaugomis, tobulinti pirkėjų aptarnavimo formas bei pardavimo sąlygas. Taigi įmonė turi stengtis vadovautis šiais principais, tada jų padėtis bus kur kas geresnė.Įmonės aprašymas
UAB "Regreta" yra įsikūrusi Kauno rajone Garliavoje. Įmonės savininkai įkūrė verslą manydami jog šioje srityje jiems gali nusišypsot didelė laimė, jų pagrindinis tikslas kuo geriau tenkinti pirkėjų norus ir tokiu būdu gauti kuo didesnį pelną. Įgydama savo pirkėjų pasitikėjimą įmonė stengiasi vis kaskart patobulinti, praplėsti, payvairinti savo prekių asortimentą.
Įmonė įsikūrė visai nesenai, ji gyvuoja tik metus ir 2 mėnesius, bet parduotuvės-kavinės steigėjai žino ką daro ir stengiasi kurti ir tobulinti įvairią prekybinę įrangą savo produktų pardavimui. Ši įranga atitinka higieninius, estetinius ir prekių išdėstymo reikalavimus. Joje įmontuotas specialus apšvietimas, kurio išskiriamos šviesos spindulių spektras specialiai pritaikytas duonos gaminių apšvietimui - gaminių spalva pagyvėja, jie dar labiau vilioja pirkėją.
Įmonės tikslai:
 patikrinti naują idėją, palyginti prognozuojamus ir faktiškus rezultatus;
 įvertinti verslo perspektyvas ir gyvybingumą;
 apskaičiuoti, priimtiems sprendimams įgyvendinti, reikalingas lėšas ir rasti pigiausią variantą;
 informuoti apie įmonės veiklą šalies visuomenę bei tarptautines organizacijas;
 pasiekti, kad įmonės apyvarta kuo daugiau padidėtų, kartu būtų patenkinti klientų kokybės reikalavimai;
 aplenkti konkurentus ir iškovoti kuo didesnę rinkos dalį, kad susidarytų palankios sąlygos kitais veiklos metais plėsti prekių asortimentą;
 suteikti...