Turizmas

 5
Microsoft Word 86 KB
10 puslapiai

Turizmo diplominiai darbai. Turizmo diplominiai darbai. Diplominiai darbai turizmas. Diplominiai darbai turizmas. Baigiamieji darbai turizmas. Turizmo diplominiai. Turizmo baigiamieji darbai. Turizmo diplominiai.

ĮVADAS

Būsimiems verslininkams iškyla klausimas, kokį verslą pradėti. Su tokiu pačiu klausimu susidūriau ir aš. Tuomet pasinaudojau patarimu - ,,imkitės veiklos, kuria gerai išmanote".
Pradėti savo verslą reikia apsisprendimo ir pasiryžimo įveikti visas kliūtis ir nesėkmes. Aiškūs tikslai ir kryptingas sėkmės siekimas turi įveikti visus galimus nesutarimus. Kuriant verslą, steigiant įmonę visuomet veiklos pradžia susijusi su neapibrėžtumu, galimos klaidos, įvairūs trūkumai ir netikėtumai, kurie neturi gąsdinti mūsų, nes tai kasdienė verslininko aplinka.
Galvojant apie naują verslą, reikėtų išsiaiškinti, ar tai kuo ketinate verstis, yra rizikinga. Visada galima sužinoti, kokio tipo verslo įmonių daugiausia bankrutavo mūsų mieste, regione ir netgi visoje Lietuvoje. Tačiau nežinau nei vienos įmonės, kuri užsiėmusi tokia veikla, kaip mano steigiama individuali įmonė būtų bankrutavusi. Pasak verslininkų prekiaujančių šiomis prekėmis - pardavimas atsipirko.
Verslo plano svarba yra verslininko apmąstymai, įvertinimai, galimi sunkumai.
Viena iš verslo plano dalių yra marketingo planas.
Šiandienos sudėtingas pasaulis mus visus verčia orientuotis marketinge. Daugelyje šalių, kuriose ekonomika remiasi rinkos dėsniais, tarp jų ir Lietuva, jau keletą dešimtmečių marketingas sudaro verslo veiklos pagrindą. Marketingo planas reikalingas - įmonės tikslams, perspektyvų analizei, marketingo situacijai, biudžetui, strategijai, kontrolei, pardavimų prognozei nustatyti.
Aš įkursiu individualiąją įmonę ,, AdrIna", kuri užsiims mažmenine prekyba rankinukais ir jų priedais.
Šiais moderniais laikais, kai moterys vis siekia išsilavinimo, nori atrodyti stilingai, rankinukai ir jų priedai yra viena iš daugelio priemonių tam tikslui sukurti. Moterys, panelės, merginos tikrai nežengia kojos iš namų nepasiėmusios šio aksesuaro. Jis suteikia joms ne tik moteriškumo, bet ir atskleidžia kiekvienos individualų stilių. Tuo jos ir skiriasi nuo vyrų. Nors vyrai dabar irgi linkę po pažastimi pasikišti, kokią vyrišką rankinę. Mano įmonė tą jiems suteiks. Įmonė ,,AdrIna" prekiaus ne tik moterims skirtomis rankinėmis ir jų priedais, čia savo stilių galės atrasti ir vyrai.
Mano pasirinkimą nulėmė tai, jog pirma aš esu moteris, antra - taip pat turiu savo stilių ir trečia - negaliu gatvėje neatsisukti į gražią, stilingą ir praktišką rankinę.
Verslo paskirtis - patenkinti būsimų vartotojų poreikius ir iš viso to gauti pelną, kuris padengtų mano įmonės kaštus.


Iškeliami uždaviniai:
1) nustatyti tikslinę rinką;
2) nustatyti rinkos dydį (klientų skaičių ir jų atnešamus pinigus...