Tinkamas įvaizdis - jūsų sėkmė

Testas
 5
Microsoft Word 83 KB
9 puslapiai

Sekmes testas. Sekmes testas. žmogaus įvaizdis. Ivaizdzio testas. žmogaus įvaizdis. Ivaizdzio testas.

TURINYS

ĮVADAS 2

1. SĖKMINGAS ĮVAIZDIS 3

1.1. Įvertink save 4

2. ĮVAIZDŽIO KŪRIMAS 6

2.1. Jums tinkančios spalvos 6

2.2. Figūros ypatumai ir drabužiai 8

2.3. Išmokite kalbėti 9

2.4. Išmokite etiketo 10

2.5. Įvaldykite kūno kalbą 12

IŠVADOS 14

LITERATŪRA 15

ĮVADAS

Dabartiniais laikais rasti gerą darbą, daryti karjerą ar siekti sėkmės verslo pasaulyje, vien tik patirties bei kvalifikacijos neužtenka. Tiek vyrams, tiek moterims išvaizda, elgesio ir kalbos maniera, elgesys dalykiniuose susitikimuose ir visuomenėje taip pat labai svarbūs kilimui karjeros laipteliais.
Nesėkmingas įvaizdis gali sugriauti žmogaus ketinimus, nes jis neleidžia atskleisti tikrųjų savybių ir bruožų. Dauguma žmonių norėtų, kad vertinant jų ypatybes, būtų atsižvelgiama į darbo laimėjimus, o ne vien tik į paviršutinius, išorinius veiksnius, tokius kaip išvaizda. Tačiau būtent žmogaus išvaizda daug pasako apie tai, kaip jis save vertina, kaip gerbia kitus, nusako jo santykį su tokiomis kategorijomis, kaip kokybė, kūrybiškumas ir profesionalumas.
Kadangi pats žmogus savo profesijoje ir visuomeniniame gyvenime yra tam tikra informacijos išraiška, todėl labai svarbu yra susikurti savo įvaizdį, atitinkantį dabartį ir būsimąją padėtį, gyvenimo stilių ir išreikšti savo individualius bruožus, labai svarbu pasirengti bendrauti ir užmegzti kontaktą.
Pirmomis kontakto su nepažįstamaisiais akimirkomis svarbi kontakto pradžia. Tuo momentu visada įvertinama išvaizda: svarbi apranga, kalbos maniera, nežodinis elgesys, veido mimika. Nemenkas vaidmuo tenka ir fiziniam patrauklumui. Aktualus ir žmogaus kalbumas. Pasitikintis ir protingai kalbantis asmuo dažnai laikomas lyderiu. Tikėjimas savo sugebėjimais irgi labai svarbi įvaizdžio dalis.
Svarbiausia nereikia bijoti sukurti savo įvaizdį. Suvokus, kas tavyje yra ypatinga ir išsiskiria, galima gauti naudos iš savo privalumų ir galima pašalinti trūkumus.
Visuomet reikia atsiminti, kad įvaizdis turi įtakos ne tik į tai, kaip kiti žiūri į mus, bet ir į tai, kaip suvokiame save. Sėkmingas įvaizdis turi įtakos savijautai, labiau save vertiname ir laukiame paramos iš kitų. Kartais, kai išvaizda tampa „ nesvarbi“, mes prarandame galimybę išsiskirti, sušvytėti visomis spalvomis. Būtinai įsidėmėkim, kad įvaizdis veikia aplinkinius. Jeigu atrodome gerai, patraukliai, esame pasitempę, gerai jaučiamės, tai pasieksime aplinkinių pripažinimo ne tik drabužiais, bet, svarbiausi, sudarysime talentingo žmogaus įspūdį. Sėkmingas įvaizdis kelia...