Pragma apskaitos programa

Referatas
 5
Microsoft Word 62 KB
6 puslapiai

Pragma plius. Pragma plius.

1. Kas platina?

Apskaitos programų paketo „PRAGMA“ autorius – UAB „Proringas“.
Įmonė buvo įkurta 1995 m. Kaune. Tais pačiais metais parodoje „Info Kaunas‘95“ UAB „Proringas“ pristatė savo pirmąjį programinį produktą – apskaitos programą „PRAGMA“.
Per šešerius įmonės veiklos metus „PRAGMA“ buvo nuolat tobulinama, atsižvelgiant į Lietuvos Respublikos įstatymų pasikeitimus ir realius klientų poreikius. Išsiplėtė programos galimybės ir pritaikymo sritys. Buvo sukurta antroji, o vėliau ir trečioji programos versijos. Programa išaugo į universalų programų paketą, tinkantį įvairaus profilio įmonėms.
Šiuo metu programų paketas „PRAGMA“ – daugiavartotojiška apskaitos duomenų apdorojimo priemonė, apimanti įmonės finansinę ir valdymo apskaitą.
Pastaruoju metu išsiplėtė įmonės veikla programos vartotojų aptarnavimo sferoje.
UAB „Proringas“ mokymo klasėje nuolat organizuojami teminiai seminarai ir seminarų ciklai, kurių metu detaliai supažindinama su „PRAGMOS“ galimybėmis, sprendžiant konkrečius apskaitos uždavinius. Seminarus veda programos autoriai ir konsultantai. Jų dalyviai aprūpinami išsamia metodine medžiaga, kuri naudinga tolimesniam savarankiškam darbui.
Naujiems vartotojams labai naudingi greito apmokymo kursai, sutrumpinantys programos įsisavinimo laiką. Kursai vyksta UAB „Proringas“ mokymo klasėje arba, vartotojui pageidaujant, jo darbo vietoje. Taip pat vartotojams siūlomos įvairios konsultavimo formos: telefonu, UAB „Proringas“ patalpose arba vartotojo darbo vietoje.
Daugeliui vartotojų labai patrauklios siūlomos aptarnavimo sutartys. Šių sutarčių pagrindu išplečiamos, modifikuojamos programos funkcijos, atsižvelgiant į jų poreikius.
Vilniuje veikia UAB „Proringas“ padalinys. Tolimesnėse Lietuvos vietose esantys vartotojai gali kreiptis į atstovus Šiauliuose, Klaipėdoje, Panevėžyje.
UAB „Proringas“ – Asociacijos INFOBALT narys.
Įmonėje dirba 19 darbuotojų. Įmonės darbuotojai turi didelę patirtį kuriant automatizuotas valdymo sistemas ir kitą programinę įrangą.
UAB „Proringas“ įgijo daugiau negu 1 000 įmonių, „PRAGMOS“ vartotojų, pasitikėjimą. Nuolat augantis vartotojų skaičius įmonės kolektyvą įpareigoja ir toliau tobulinti savo programinį produktą.
UAB „Proringas“ siūlo:
- seminarus (jų dalyviai aprūpinami išsamia metodine medžiaga, supažindinami su naujomis programos funkcijomis bei galimybėmis);
- programavimo paslaugas pagal vartotojo užsakymą;
- atnaujintas programų versijas palankiomis sąlygomis. Vartotojams, sudariusiems metinę programos „PRAGMA“ atnaujinimo sutartį, UAB...