Paskola

Referatas
 5
Microsoft Word 39 KB
2 puslapiai

Paskola referatas. Paskola referatas.

Praėjo vos keli metai nuo tada, kai Lietuvoje buvo pradėtos teikti greitos paskolos, o jų populiarumas auga vos ne su kiekviena diena. Didėja ne tik greitas paskolas išduodančių bendrovių skaičius, bet ir jų siūlomi būdai, kuriais galima gauti greitąją paskolą. Užtenka pasirinkti klientui patogiausią būdą užpildyti paskolos paraišką ir jau po kelių minučių pinigai atsiduria kliento sąskaitoje. O kur panaudojamos gautos lėšos yra jau paties kliento reikalas, jis už jas neturi niekam pateikti jokių ataskaitų. Greitos paskolos yra paprastos, lengvos, tik reikia gerai suvokti, kaip šią finansinę paslaugą panaudoti tinkamai ir neįsivelti į nemalonumus.

Lengvas greitųjų paskolų gavimo procesas iš dalies lėmė tokį spartų šios paslaugos populiarėjimą. Paskolą galima gauti įvairiais klientui patogiausiais būdais, pavyzdžiui pateikiant paraišką Lietuvos pašto skyriuose, didesnėse parduotuvėse, internetu ar net trumpąja žinute. Kiekvienas gali pasirinkti tai, kas jiems tuo metu patogiausia, o svarbiausia, kainos tarp skirtingų paraiškų pateikimo nesiskiria, t.y. klientas, kuris paėmė greitąją paskolą internetu, už paskolą moka tiek pat, kiek ir tas, kuris paskolą paėmė parduotuvėje. Sparčiai plintant internetui, internetu teikiamos paskolos jau konkuruoja savo skaičiumi su tomis, kurios yra teikiamos bankuose ar kredito įmonėse. Tokios internetu teikiamos greitos paskolos ne tik taupo kredito įmonės kaštus, bet ir kliento laiką, kurį jis sugaištų keliaudamas į kredito įmonės padalinį ir pildydamas dokumentus.

Greitos paskolos reiškia, kad klientas lengvai ir greitai gali užpildyti paraišką paskolai gauti, bankas ar kredito įmonė greitai patikrina jo finansines galimybes ir pinigai greitai yra pervedami į kliento sąskaitą. Jau prieš du metus bankas Snoras paskelbė, kad buvo išduota greičiausia paskola vartotojui vos tik atėjus į banko Snoro kioskelį....