Nuotolinis mokymas

Rašinys
 5
Microsoft Word 29 KB
1 puslapis

NUOTOLINIS MOKYMAS
Nuotolinis mokymas - perspektyvus mokymo būdas, vis plačiau taikomas visame pasaulyje. Atsiradęs suderinus tradicinių mokymo metodų patirtį ir šiuolaikines technologijas, nuotolinis mokymas suteikia galimybę ne tik įgyti žinias, bet ir nuolat jas tobulinti.
Šiuolaikiniame, greitai besikeičiančiame technologinių pasiekimų spartos pasaulyje vis didesnę reikšmę įgauna dirbančiųjų visapusiškas lavinimasis. Nuo sugebėjimo pritaikyti savo žinias darbinėje aplinkoje priklauso dirbančiojo užimamos pareigos, karjera, šeimos ir visuotinė gerovė. Dažnai skirti daug laiko atskiroms studijoms trūksta. Todėl daugelis pasaulio mokymo institucijų, pasinaudodamos šiuolaikinėmis technologijomis, naudoja nuotolinį mokymą, kaip vieną iš perspektyviausių mokymo formų.
Nuotolinis mokymas patrauklus tuo, kad suteikia studentams galimybę savarankiškai mokytis jiems patogiu laiku ir jiems patogioje vietoje. Įgyjamų žinių kokybė dėl to visiškai nenukenčia - ji priklauso tik nuo studentų pastangų. Kiekvienas jų gauna specialiai paruoštą metodinę studijų medžiagą, garso ir vaizdo įrašus, kompiuterines mokymo ir kontrolės programas. Studentų referatus, mokslinius darbus, atliktas egzaminų ir įskaitų užduotis dėstytojai gauna Internetu; vėliau tokiu pat būdu studentai sužino savo žinių įvertinimus.
Nuotolinis mokymas - tai puiki galimybė įgyti aukštąjį išsilavinimą, skiriant tam...