Novelė kelionės pabaiga

Lietuvių referatai
Referatas
 5
Microsoft Word 33 KB
1 puslapis

Novele referatai. Novele referatai.

Novelė Kelionės pabaiga

Tuščioje erdvėje mane visuomet apima liūdnos ir apmąstymo vertos mintys. Ir ten, kur aš einu – turi nerūpėti niekam. Praėjus šitiek daug laiko, aš vis dar negaliu susitaikyti su mintimi, kad tavęs nėra. Man vis norisi prisiglausti prie tavęs ir išsipasakoti visus per tiek daug laiko sukauptus jausmus.
Eidama šaligatviu, jaučiu švelnų pavasarinį vėją, kuris netrukus panardins mane į amžinatvę. Retkarčiais atsisukdama atgal, aš susimąstau, ar teisingai elgiuosi, tačiau suvokiu, kad neverta gaišti laiko apmąstymams.
Manęs jau tikriausiai laukia.
Nesuprantu, kodėl gi taip nutiko? Mes buvome tokie laimingi kartu, tiek daug patyrėme. Turbūt nepamiršiu mūsų pirmojo bučinio, nepamiršiu, kaip kartu leidome laiką. O tada atsirado ji kliūtis viskam Tu vis mažiau laiko leisdavai su manimi, dėjaisi einąs su savo draugais, kol galiausiai iškeitei mane į ją.
Žinau, kad vėliau tu pasigailėjai, tačiau tuo metu visai tavo atgailai jau buvo per vėlu. Aš buvau labai įsižeidusi, tačiau galiausiai mes pradėjome susitikinėti slapta nuo visų. Aš, apsimesdama kad man reikia pas tave su reikalu, pati ateidavau ir tam tikra prasme paskirdavau susitikimo laiką.
Po truputį viskas baigėsi. Draugai tave nuteikė prieš mane, Ji taip pat tave paliko. Abu pasukome savais keliais tolyn.
Artėdama prie dangoraižio, aš matau tave stovintį rūke. Tu man taip pat atsakai...