Monės liastat valdymo tobulinimas

Vadybos referatai
Referatas
 5
Microsoft Word 77 KB
8 puslapiai

Turinys


Įvadas…………………………………………………………………………………… 3
1. Organizacijos, kaip valdymo objekto apibūdinimas………………………… 4
1.1 Šakos apibūdinimas…………………………………………………………… 4
1.2 Organizacija kaip valdymo objektas………………………………………… 6
2. Produkto darymo funkcijos realizavimo apibūdinimas……………………… 8
2.1 Planavimas………………………………………………………………………… 8
2.2 Organizavimas………………………………………………………………… 10
2.3 Organizacinė struktūra 11
2.4 Motyvavimas……………………………………………………………………… 12
2.5 Kontrolė ir reguliavimas……………………………………………………… .13
3. Rekomendacijos įmonės valdymo sistemos tobulinimui ……………… 14
Išvados …………………………………………………………… 19
Priedai 20
Literatūra………………………………………………………………………… 22

Įvadas

Nagrinėjamoji įmonė „LIASTAT“ yra statybinė organizacija, statanti įvairaus tipo gyvenamuosius namus, administracinius ir pramoninius statinius, atlieka pastatų renovaciją ir kapitalinius remontus. Kompanijos būstinė yra įsikūrusi Vilniuje, Buivydiškių g. 47, 2010-LT.
Nuo „LIASTAT“ įkūrimo (1993m.), įmonės veikla ir personalas žymiai pakito. Žinoma, tai turėjo įtakos šalies ekonominės reformos, bei pačios organizacijos augimas ir įsitvirtinimas rinkoje.
Statyba yra viena svarbiausių ūkio šakų, nuo kurios labai priklauso ekonominių ir socialinių problemų sprendimas. Socialinei sferai pagerinti reikalingi nauji gyvenamieji namai, šiuolaikiškai įrengtos ir kompiuterizuotos mokyklos bei ligoninės. Be to, reikia fiziškai ir morališkai pasenusius pastatus rekonstruoti ir remontuoti. Statyba, kaip sistema, priklauso gamybinių sistemų klasei.
Be abejo, sėkminga organizacijos veikla tiesiogiai priklauso nuo sėkmingo produkto darymo proceso valdymo.Norint sekmingai veikti konkurencijos rinkos sąlygomis, labai svarbu teisingai ir efektyviai organizuoti įmonės valdymo procesą.
Mano darbo pagrindinis tikslas yra susipažinti ir išsamiai išnagrinėti pasirinktos organizacijos produkto darymo valdymą bei pagrindines jo sudedamąsias dalis kaip planavimą, organizavimą, skatinimą, kontrolę ir reguliavimą, bei atlyginimą.


1. Organizacijos, kaip valdymo objekto...