Kelionės į čekiją organizavimas

Turizmo referatai
Referatas
 5
Microsoft Word 100 KB
12 puslapiai

Referatas keliones. Keliones organizavimas referatas. Referatas keliones. Keliones organizavimas referatas. Referatas apie keliones. Keliones i organizavimas referatas. įvadas apie kelione. Referatas kelione.

TURINYS

Įvadas 2
I. Pagrindiniai duomenys apie Čekijos Respubliką
I.1. Politinė sistema
I.2. Gyventojų skaičius, sostinė
I.3. Valiuta, ekonomika
I.4. Istorija
I.5. Kultūra
I.6. Lankytinos vietos
I.7. Geografiniai ypatumai
I.8. Turizmo sistema
I.9. Ambasada
I.10. Etiketas
II. Kelionės organizavimas
II.1. Kelionės programos sprendimas
II.2. Kelionės programa
II.3. Kelionės sąmata
Literatūra………………………………………………………………………
Priedai………………………………………………………………………… 3

ĮVADAS

Čekijos Respublika – tai vidurio Europos šalis. Gyvenimo lygis šioje šalyje nuolatos kyla. Turtinga šios šalies istorija paliko Europai žymių istorinių įvykių pėdsakų, įdomių architektūrinių paminklų ir reikšmingų kultūros kūrinių. Šalį garsina ir asmenybės, nusipelniusios pasauliui savo darbais įvairiose mokslo, meno ir sporto srityse.
Nuo 2004 metų Čekijos Respublika yra ne tik Europos Sąjungos, bet ir kitų tarptautinių organizacijų aktyvi narė. Per metus šią šalį aplanko keletas milijonų turistų kultūriniais, sportiniais bei rekreaciniais tikslais. Taip pat šioje šalyje gyvena daug užsienio studentų bei verslininkų. Šalies valdžia stengiasi puoselėti visų gyventojų sveikatą ir saugumą, efektyviai naudoti gamtinius išteklius ir tuo užtikrinti relaksacijos galimybes.
Čekija yra garsi pasaulyje Bohemijos krištolu, porcelianu ir stiklu, pastarasis gaminamas Vakarų Čekijoje iš smulkučio smėlio. Viduramžių amatininkai garsėjo įstabiais vitražais. Šiandien Bohemijos stiklo dirbiniai vertinami dėl kokybės ir dailumo.
Čekijoje gaminamas visame pasaulyje garsus alus, tai tradicinis čekų gėrimas (“Pilsner”, “Budweiser”). Jį šalis gamina ir eksportuoja; pagal apynių derlių Čekijai tenka 4 vieta pasaulyje, pagal alaus eksportą – 2 vieta pasaulyje, na o pagal alaus suvartojimą vienam gyventojui – 1 vieta pasaulyje. Taip pat gaminamas ir pilstomas mineralinis vanduo iš daugiau kaip 900 natūralių šaltinių (pasaulio rekordas). Pietiniame Moravijos regione ir dalyje Bohemijos daromas vynas.
Čekijos sostinė yra Praha, tai išsaugotas istorijos centras, viena gražiausių sostinių pasaulyje ir didžiausias miestas Čekijoje, Vidurio Čekijos krašto (Středočeský kraj) administracinis centras. Miesto centras nuo 1992 metų įtrauktas į UNESCO paveldo sąrašą. Šiame senoviniame mieste šalia istorinio centro išaugo milžiniškas prekybos centras. Ir pramogauti, ir verslo reikalais į...