Kas yra draugyste

Referatas
 5
Microsoft Word 35 KB
2 puslapiai

Rasinys apie draugyste. Rasinys apie draugyste. Kas yra draugyste rasinys. Kas yra draugyste rasinys. Draugyste rasinys. Draugyste rasinys. Rasiniai apie draugyste. Rasiniai apie draugyste.

ĮVADAS

Ilgus šimtmečius žmonės svajojo apie lygybę ir brolybę, apie draugiškus santykius. Poreikis bendrauti, kolektyviai veikti kyla iš žmogaus visuomeninės prigimties, kuri susiformavo ilgoje visuomenės raidoje. Draugystė – didelė vertybė žmonių gyvenime. Dar senovės Graikijos mąstytojas Aristotėlis teige, kad “Draugystė – pati būtiniausia gyvenime, nes niekas nepanorės gyventi be draugų, netgi tuo met, jeigu turėtų visas kitas gėrybes”. Kai kas sako – sudėtinga tema; kvepia sentimentais ir paverkšlenimais. Kai kas mano, kad tai ieškojimas šimtų pavyzdžių ir knaisiojimasis po draugystės pavyzdžius. Sudėtinga, bet vis dėl to gana įdomi tema.
Įdomu kaip buvo vaikystėje? Ar esate kada nors sušukę: “ Noriu draugo visam gyvenimui!”? Turbūt tada dar nesupratome, kas yra draugystė, ką reiškia gyvenime tikras draugas. Gal ir dabar neviską suvokiame, ne visada tiksliai, išsamiai galime apibūdinti kas tai yra draugystė. Vaikystėje tokių klausimų nespręsdavome. Kieme bėgiojantys vaikai buvo mūsų draugai. Iš vaikystės metų daug kas išlieka. Gal kažkas išliko ir iš vaikiškos draugystės, nors buvusių draugų arti jau seniai nėra. Bet, šiaip ar taip, iš vaikystės draugystės išaugame kaip iš vaikiškų drabužėlių.Vadinasi, daug ką sprendžia, siūlo, keičia gyvenimas.Vieni lapai nuvysta, vietoje jų išdygsta kiti. Atėjusi jaunystė atveda ir kitus draugus. Kiti interesai, išaugę poreikiai, intelektas prašyte prašosi kitų draugų. Ypač draugystę mėgsta jaunimas.Čia apie draugystę rašiau siaurąja prasme.

Dėstymas

Visi mes turime draugų, giminių, pažįstamų. Vienam būtų labai sunku. Sakoma, tas kuris mano jog gali apsieti be kitų žmonių, labai klysta, o tas kuris mano kad žmonės negali apsieti be jo, klysta dar labiau. Ar gali jaunas žmogus užsidaryti savo minčių ir svajonių rate?Bet juk taip norisi kam nors atverti...