Ispudingas yvikis

Lietuvių rašiniai
Rašinys
 5
Microsoft Word 29 KB
1 puslapis

Rasinys apie vasara. Rasinys apie vasara. Rasinelis apie vasara. Rasinelis apie vasara. Rašinys atostogos prie juros. Rašinys atostogos prie juros. Rasinys apie vasaros atostogas. Rasinys apie vasaros atostogas.

Įspūdingas įvykis

Saulei šildant žemę prasideda mano vasarą. Šiltas oras ir saules spinduliai padeda pamiršt ta sunkia pamokų naštą. Vasara toks metų laikas kai įvyksta daug smagių ir nelabai jau laimingų istorijų. Viena iš jų atsitiko man, labai saulėta , šiltą vasaros diena.
Kai termometras jau rodė vos ne trisdešimt laipsnių ir nuo karščio rodėsi miražai, aš išsiruošiau su savo tėvais apsilankyti ir pailsėti prie Baltijos jūros. Tai nebuvo lengva kelionė į Girulius ypač tada kai tau akyse raibsta saulės zuikučiai ir sėdėti ant galinės sėdynės ne taip jau lengva kai jau nebejauti vėsaus oro ir vėdinimo sistema tikrai nepadeda.
Ir galiausiai už netolimo kelio pasirodė Baltijos jūra visa jūros pakrantė buvo pilna ištroškusių atostogų žmonių. Mes su tėvais sugalvojom apsigyventi kempinge kuriame vos atsirado vietos. Vos ne vos vakare galėjome pasigrožėti jūros bangomis, bet man ne tai rūpėjo aš tik galvojau kaip greičiau atsigaivint toj jūroj. Vos radęs ramesne vietelę šokau i vandenį,iš paskos ir mano sesės kurios neleido man ramiai maudytis. Po linksmų maudynių jau vėlai vakare ėjome atgal i savo kempingą kuriame jau buvo truputi ramiau. Su tėvais nutarėme išsikepti šašlyku ir eiti miegoti taip ir padarėme. Naktis buvo nuostabi. Miegojau kaip meška žiemą, bet atsibudus ryte manęs laukė netoks geras rytas.
Pabudau vėlai apie vidurdienį . Tėvų nebuvo, sesių...