Gyvybės draudimas kaip taupymo rūšis

Referatas
 5
Microsoft Word 33 KB
1 puslapis

Gyvybės draudimas kaip taupymo rūšis

Šiuo metu Lietuvoje yra devynios gyvybės draudimo bendrovės: UAB „Ergo Lietuva gyvybės draudimas“, UAB „Commercial Union Lietuva gyvybės draudimas“, UAB „Lietuvos draudimo gyvybės draudimas“, UAB „Bonum Publicum“, UAB „Sampo gyvybės draudimas“, taip pat UAB „Seesam Lietuva gyvybės draudimas“, UAB „VB gyvybės draudimas“, UAB „Lietuvos žemės ūkio banko gyvybės draudimas“, bei UAB „NORD/LB gyvybės draudimas“.
Renkantis draudimo bendrovę turėtume atsižvelgti į jos patikimumą: visų pirma į tai kokioje užsienio draudimo bendrovėje bus perdrausta jūsų pasirašyta sutartis, taip pat turėtume sužinoti ar draudimas galios visame pasaulyje.
Jūsų šeima nuostabi. Jūs rūpinatės ja kiekvieną dieną. Tačiau užtenka Jūsų parašo, kad šeimos ateitis būtų dar saugesnė ir ramesnė.
Kaupiamasis gyvybės draudimas skirtas tiems, kurie rūpinasi savimi ir savo šeima. Atsitikus nelaimei, mirties atveju draudimo suma išmokama, neatsižvelgiant į mirties aplinkybes ar vietą.
Kaupiamasis gyvybės draudimas - tai efektyvus pinigų investavimas ir parama artimiesiems mirties atveju. Draudimo suma išmokama pasibaigus draudimo terminui arba apdraustajam mirus draudimo galiojimo metu. Mirus apdraustajam visa draudimo suma išmokama, jeigu buvo sumokėta nors viena įmoka.
Kaupiamasis gyvybės draudimas yra viena iš populiariausių gyvybės draudimo...