Fausto ieškojimų kelias

Lietuvių rašiniai
Rašinys
 5
Microsoft Word 31 KB
1 puslapis

Faustas rasinys. Faustas rasinys. Rasinys faustas. Rasinys faustas. Rasinys is fausto. Fausto rašinys. Rasinys is fausto. Fausto rašinys.

Fausto ieškojimų kelias

Mokslo ribos panašios į horizontą : kuo labiau artėji , tuo labiau jos tolsta . Visa , ko žmonija išmoko , yra ne daugiau , kaip kruopelytė pajūrio smėlio , prilygstančio begalybei .
Mes nuolat ko nors siekiame , tačiau iš tiesų visų mūsų laimei reikia tik kažko , kas skatintų mus stengtis . O kai žmogus ko nors imasi , sugeba padaryti daugiau , nei įmanoma .
Pasekęs tėvo pėdomis Faustas leidžiasi į ieškojimų kelią . Naujos idėjos užvaldo jo protą , kuris jau niekada nebesugrįš į pradinę padėtį . Daktaras apimtas entuziazmo , žinių troškimo . Tikriausiai jis dar nesuvokia , koks akmenuotas , painus ir klaidinantis gali būti tas kelias . Visų darbų pradžia sunkiausia , ir Faustas tą gerai supranta . Bet kas gyvenime nepatiria nesėkmių , vadinasi per mažai rizikuoja . Kartais sunkumai tampa priemone tikslui pasiekti , nugalėti kliūtis .Faustas , giliai mąstantis žmogus , stengiasi semtis patirties ne tik iš savo laimėjimų , bet ir klaidų . Joks darbas neturi ateities . Ateitis - jį dirbančio žmogaus rankose . Faustas dirba sukaupęs valią , tiki esąs pasaulio šeimininkas ir kūrėjas , Kuriam tenka visa atsakomybė už nelaimes ir nesėkmes , tačiau priklauso garbė už nuopelnus . Išgarsėti galima ir per vieną naktį , bet iki tol reikia daug dirbti . Visa paslaptis slypi žodyje atkaklumas . Reikia nepamiršti daryti to , kas neįmanoma , kad pasiektum tai , kas...