Ateiviai

Lietuvių referatai
Referatas
 5
Microsoft Word 49 KB
4 puslapiai

Šioje vietoje pateikti liudininkų pranešimais pagrįsti svarstymai. Dabar pasaulyje gerai ištirta maždaug 4000 pranešimų apie kontaktus su ateiviais. Apie 92 procentai visų įvykių - tai susitikimai su šių septynių tipų būtybėmis.
1. Vaiduokliai
Šios būtybės pasirodo retai, susitikimai su jomis sudaro 4 procentus viso skaičiaus. Tipiški atvejai buvo Rislyje (Češyro grafystė, Anglija), Talaveroje (Ispanija) ir Dakelijoje (Kipras). Čia regėtos būtybės priminė fantomus arba projekcinius atvaizdus. Jos atsitiktinai pasirodo pastatuose, dažnai eina kiaurai sienas lyg šmėklos.
Daug kartų jos buvo sutiktos keliuose. Čia pasirodo staiga ir dingsta hologramos. Dažnai aprašomas tų būtybių gebėjimas pereiti kiaurai storą sieną ir panašiai (pavyzdžiui, viena perėjo per Rislio atominės elektrinės tvorą).
Neteko girdėti, kad jos grobtų žmones ir vestųsi juos į keistus objektus (galbūt šito nebuvo iš viso), bet dažnai vaiduokliškų būtybių pasirodymas siejamas su stipria psichine energija, o jos pačios nepalankiai veikia žmones ir gyvūnus. Įtariama, kad per šiuos susitikimus skleidžiama jonizuota radiacija.
Šios būtybės daug mažiau negu kiti ateiviai primena kito pasaulio padarus, kuriems kažkas yra įkvėpęs gyvybę, gali net visiškai nuo jų skirtis. Dėl to jas reikia tirti atskirai. Išskirtinis bruožas yra tas, kad pasirodžius šioms būtybėms, šalia dažnai nebūna NSO.
2. Robotai
Šie padarai įprasti mokslinės fantastikos kūriniuose, bet šiaip sutinkami retai (5 procentai visų įvykių). Kažin ar kada nors jie buvo pasirodę vieni, nes beveik visada šalia būdavo kitos būtybės, dažniausiai pilkieji arba šiauriečių tipo humanoidai. Atrodo, robotai yra tik tarnai. Ne vieną kartą jie buvo pavadinti "taisymo įrankiais" (kai kurie liudininkai mano, kad jiems taip buvo pasakyta).
Robotai dažnai dalyvauja atliekant pagrobtų žmonių medicininius tyrimus. Todmordene pagrobus Alaną Godfrį irgi neapsieita be robotų, tik juos prižiūrėjo žmogaus ūgio barzdota būtybė. Jie dalyvavo tiriant liudininką Telforde, Šropšyro (Shropshire) grafystėje, o tame pačiame laive buvo ir šiauriečių, ir pilkųjų.
Keletą kartų žmonės robotus matė lauke. Atrodė, kad jie ieško "pavyzdžių", kuriuos galės nugabenti į objektą. Tikrieji grobikai tokiais atvejais iš NSO neišeina.
Liudininkai, regėję robotus iš arti, sako, kad jų paviršius lygus ir spindintis, bet reikia būti pastabiam, kad suprastum, jog jie yra metaliniai. Būna mažų robotų, bet pasitaiko ir didžiulių. Atitinkamai skiriasi ir jų forma. Kai kurie robotai veikia tyliai, kai kurie - triukšmingai. Tik jų visų tikslas toks pats.
3....