Ar televizija svarbi jaunimui

Lietuvių rašiniai
Rašinys
 5
Microsoft Word 32 KB
1 puslapis

Rasinys apie televizija. Rasinys apie televizija. Televizija rasinys. Televizija rasinys.

Televizija – neatsiejama mūsų gyvenimo dalis. Atrodytų, kad dabar be televizoriaus žmonės pražūtų. Ypač jaunimas. Dažnai išgirsti sakant, kad paaugliai yra „prilipę“ prie žydrųjų televizoriaus ekranų. Bet ar iš tikrųjų taip yra? Šiame pranešime bandysiu aptarti televizijos, televizijos laidų svarbą šešiolikmečiams.
Padariau apklausą paskatinta pareiškimų, kad šešiolikmečiai labai daug laiko praleidžia prie televizoriaus. Apklausoje dalyvavo apie trisdešimt šešiolikmečių. Išanalizavus apklausos duomenis, sužinojau nemažai įdomių faktų apie televizijos laidų svarbą, sugebėjimą sudominti jauną žiūrovą.
Laidos, kurias žiūri šešiolikmečiai, yra labai skirtingos. Pagrindinis skirtumas yra jaučiamas tarp vaikinų ir merginų žiūrimų laidų. Bet, aišku, to ir buvo tikimasi, nes juk vaikinų tiek pomėgiai, užsiėmimai ar laisvalaikio praleidimas skiriasi nuo merginų. Šešiolikmetės dažniausiai žiūri šias laidas: „Myli, nemyli“, „NuoIki“, „Pakeleiviai“, „NML“, „Grožio fabrikas“, „Nusivylusios namų šeimininkės“. O vaikinai renkasi šias: „Be tabų“, „Ragai“, „Simpsonai“, „Eurolyga“, žinias. Šie paauglių pasirinkimai parodo, kad šešiolikmečiai daugiausia žiūri pramogines, sporto, gyvenimo būdo laidas, realybės šou, animaciją.
Bet ar šios laidos yra skirtos šešiolikmečiams? Tikrai ne visos. Būtent laidų, skirtų šešiolikmečiams, visi...