Ar gyvybė egzistuoja ne tik žemėje

 5
Microsoft Word 29 KB
1 puslapis

Ar egzistuoja gyvybe netik zemeje. Ar egzistuoja gyvybe netik zemeje.

Ar gyvybė egzistuoja ne tik žemėje?
Jau nuo seno žmonės nenori būti vieninteliai šiam pasauly. Senovės žmonės tikėjo dievais, gyvūnų kalbėjimu, mitinėmis būtybėmis. Dabar mes žinom, kad gyvūnai nekalba, mitinės būtybės neegzistuoja. Tačiau tai nereiškia, kad žmogus nori būt vienišas. Dabar daug žmonių tiki ateiviais. Bet ar tai tik mūsų fantazijos padarinys? Manau, kad ne.
Yra daug įvykių įrodančių, kad ateiviai egzistuoja iš tikrųjų. Vienas iš jų įvyko 1897 m. Balandžio mėn. Lėtai skridęs orlaivis sudužo Auroros miestelyje, esančiame į šiaurės vakarus nuo Worth forto - atsitrenkęs į vėjo malūną. Apieškojus jo nuolaužas buvo rastas mažo ūgio ateivio kūnas. Pilotas iš pradžių buvo vadintas "marsiečiu" ir palaidotas vietos kapinėse. Taip pat nuolaužose rasta hieroglifų rašmenų.
Kitas įvykis įvyko 1949-ųjų rugpjūčio 20 d. apie 22:00. Astronomas Clyde W. Tombaugh su žmona ir uošve buvo namo kieme Las Cruces (New Mexico valstija) mieste gėrėdamiesi reto giedrumo dangumi. Tada Tombaugh pažvelgęs beveik tiesiai virš galvos išvydo blankių gelsvų šviesų virtinę greitai judančią dangumi į pietryčius. Jis šūktelėjo kitiems, kurie tai išvydo prieš išnykstant pusiaukelėje link horizonto. Ta virtinė buvo sudaryta iš šešių "kaip langai" stačiakampių išsidėsčiusių simetriškai, judėjo per greit, kad būtų orlaivis, per lėtai, kad būtų meteoras, ir neskleidė jokio...