Apple iphone 4g 32 gb 250euros

Elektronikos testai
Testas
 5
Microsoft Word 29 KB
1 puslapis

FaceTime:
Žmonės buvo svajoja apie vaizdo skambučiai dešimtmečius. iPhone 4 tampa realybe. Tiesiog bakstelėkite galite bangos hello savo vaikams, dalintis iš viso pasaulio šypsena, arba žiūrėti jūsų geriausias draugas juoktis savo istorijos - iPhone 4 iPhone 4 per Wi-Fi. Ir ji veikia tiesiai iš dėžutės. Jokia kita telefono daro palaikydama ryšį taip smagu.

Dvi kameros, du vaizdai:
iPhone 4, dvi kameros: viena priekyje, kurioje pagrindinis dėmesys skiriamas Jums. Ir viena ant nugaros, kuris orientuotas į visa kita. FaceTime leidžia jums pereiti atgal ir pirmyn tarp jų bet kuriuo metu per vaizdo ry ¹ ç. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai bakstelėkite mygtuką.

Tinklainės Rodyti:
Tinklinis ekranas iPhone 4 aštriausius, labiausiai energingas, aukščiausios rezoliucijos telefono ekrane visada, su keturis kartus taškų skaičius ankstesnių iPhone modelius. Iš tikrųjų pikselių tankis yra toks didelis, kad žmogaus akis nesugeba atskirti atskirų pikselių. Todėl tekstą stebėtinai aiškus ir vaizdus stulbinančiai ryškiai.

Įvairias užduotis: iPhone 4 įveda naują būdą multitasking. Dabar galite paleisti savo mėgstamą programas trečiųjų šalių, - ir perjungti juos akimirksniu - be lėtina naujų žinių app veikimas arba nuteka baterija be reikalo. Šis protingesni požiūris į daugiafunkcines yra tik apie iPhone.

HD Video:
Shoot savo filmus į didelės raiškos....