Apie firma d g

Lietuvių referatai
Referatas
 5
Microsoft Word 64 KB
6 puslapiai

D&G
JIS SAKO – JUODA,
AŠ SAKAU – BALTA

TAIP SAVO CHARAKTERIŲ BEI KŪRYBINIŲ AMBICIJŲ DISONANSĄ APIBŪDINA VIENAS ŽINOMIAUSIŲ DRABUŽIŲ DIZAINERIŲ DUETŲ IŠ MILANO DOMENICO DOLCE IR STEFANO GABBANA. DIRBDAMI IR DRAUGE GYVENDAMI BEVEIK DVIDEŠIMT METŲ, KASMET JIE VADINAMI MADOS ATRADĖJAIS. APSUPTI GARSIAUSIŲ PASAULIO MOTERŲ, KAIP ANTAI: MADONNA, DEMI MOOR, NICOLE KIDMAN, ISABELLA ROSSELLINI, TINA TURNER, GWYNETH PALTROW, CHIARA MASTROIANNI, WHITNEY HOUSTON, KYLIE MINOGUE, SELMA HAYEK, CAMERON DIAZ, MONICA BELLUCCI, JENNIFER LOPEZ,- JŲ DRABUŽIUOSE ĮKŪNIJA IR KINO DEIVĘ, IR SICILIJOS NAŠLĘ, IR BUDUARINĮ SEKSUALUMĄ, IR ITALIŠKĄ MALDINGUMĄ, IR MAGIŠKĄ SIURRELIZMĄ, IR TRADICINĮ ŠARMĄ.

Dizainerių Domenico Dolce ir Stefano Gabbana pora į mados pasaulį įlėkė stulbinančiu greičiu, nustūmė nuo podiumų vyryškėjačius moterų drabužius ir į dailiosios lyties atstovių drabužines gražino pirmapradį moteriškumą. Jų išskirtinumas - sugebėjimas padaryti moterį pribloškiančiai seksualia. "Mes nemanome, kad vien tik vyrai gali būti galingi ir stiprūs," teigia Stefano. Šlovinti moteriškumą dizainerius įkvepia itališkas paveldas.
Dolce ir Gabbana debiutavo 1985 metais jaunųjų talentų kategorijoje Milano peržiūrose. Netrukus duetas, reprezentuojantis naująją kartą "pagaminta Italijoje", tapo žinomas visame pasaulyje.
Dolce&Gabbana mada orientuota į "tikrą" moterį - jautrią ir rimtą. Įkvėpimo dizaineriai semiasi iš viduramžiškos kultūros ir spalvų gamos. Atiduodama pirmenybė nėriniams, vilnai, šilkui. Audiniai yra ryškiai spalvingi, mėgiami gyvunų tematikos raštai.
Patys dizaineriai pripažįsta, kad būtų nieko prieš, kad būtų pripažinta, jog vienintelis jų įnašas į mados istoriją yra juoda liemenėlė.
Dolce&Gabbana stilius: apatiniai drabužiai, dėvimi kaip viršutiniai (korsetai, liemenėlės tipo užsegimai), ruožuoti "gangsterių boso" kostiumai, ekstravagantiškai išpiešti arba išsiuvinėti paltai, juoda spalva.
Kurdami jie nevengia kraštutinumų. Dizaineriai vieni pirmųjų pradėjo naudoti prekės ženklą išorinėje drabužio pusėje ir sukėlė logotipų kūrimo bangą visame pasaulyje. Jų kolekcijos visada yra lydimos galingų reklaminių kampanijų. 1997 metais jų apyvarta pasiekė 400 milijonų dolerių.
Kaip priedas prie multimilijoninės moteriškos linijos 1996 metais buvo sukurtas Dolce&Gabbana džinsų stilius. Taip pat kuriami vyriški apatiniai, maudymosi darbužiai, batai, moteriški bei vyriški kvepalai.
2001 pasirodžiusi kolekcija paprastu pavadinimu "&" pasižymėjo "unisex" stiliumi.
Dolce&Gabbana sukurtiems drabužiams neabejingi daugybė muzikos ir kino...