Andrius šatas riešutų duona

Lietuvių rašiniai
Rašinys
 5
Microsoft Word 31 KB
1 puslapis

Riešutų duona rasinys. Riešutų duona rasinys. Duona rašinys. Rašinys kuo man duona. Duona rašinys. Rašinys kuo man duona.

Andrius Šatas pagrindinis apysakos „Riešutų duona“ veikėjas. Jam penkiolika metų. Taigi, Andrius yra mano bendraamžis. Atrodo aš turėčiau jį gerai suprasti ir pateisinti jo poreikius. Taip ir yra. Nes jis lanko panašią mokyklą kaip ir aš. Jis taip pat turi šeimą, tėtį, mamą. Andrius kaip šiuolaikinis jaunuolis išgyvena meilę, pykstasi su tėvais. Taigi, aš randu daug bendro tarp savęs ir jo, nes mes abu esame penkiolikmečiai.
Andrių, kaip ir mane, supa artimieji ir tėvai. Artimiausias vaikinui yra senelis. Andriui su seneliu ramu, jis jį supranta be žodžių, kiek gali padeda ir palaiko. Andriui ypač sunku jo netekus. Kai buvau tokio pat amžiaus kaip Andrius, mano seneliai mirė, todėl aš puikiai suprantu jo sielvartą. Tada, jausdama didelį liūdesį, aš labai suartėjau su mama. Taip pat pasielgia ir jis. Tačiau Andriaus nesupranta tėtis, o gal net nenori suprasti, todėl jis lieka nuošaly. Mano tėtis man randa laiko ir mes pakankamai daug bendraujame. Man tai labai svarbu, tai svarbu ir Andriui, ir bet kuriam kitam mano bendraamžiui. Taigi, turėti jaukius namus ir abu mylinčius tėvus trokštame visi.
Labai keistai Andrius elgiasi su Liuka savo vaikystės drauge. Man atrodo, kad jis yra ją įsimylėjęs. Andrius įsimylėjęs pirmą kartą, todėl nemoka parodyti savo jausmų. Galbūt jam truputį gėda tai prisipažinti. Tai, kaip Andrius slaugo savo išrinktąją, kaip stengiasi jai padėti, parodo, kad karštai...