Ana frank

Lietuvių rašiniai
Rašinys
 5
Microsoft Word 30 KB
1 puslapis

Ana frank rasinys 8 klasei. Ana frank rasinys 8 klasei. Ana frank rašinys. Rasinys apieana. Projektai apie ana frank. Ana frank referatas. Ana frank rašinys. Ana frank dienorastis rasinys.

Ana Frank

Sveiki, aš esu Ana Frank iš Oladijos. Dabar jums šiek tiek papasakosiu apie savo gyvenimą, savo skaudžias ir linksmas akimirkas.
Mano gyvenimas iki nelemtos ištrėmimo dienos buvo tiesiog nuostabus. Mane supo daug man mielų ir šiltų žmonių, kurie mane mylėjo ir gerbė. Turėjau net savo geriausia draugą, kuriam galėdavau pasipasakoti.Mes buvome Žydai,todėl, kai mus su šeima norėjo ištremti, mes buvome priversti slapstytis, mes atsiskyrėme nuo visuomenes. Palikome savo draugus ir pažystamus
Gyvendama slėptuvėje skaudžiomis akimirkomis man atrodydavo jog mano gyvenimas niekada nesusitvarkys, ir liks toks visada.Iki tos nuostabios dienos, kai susipažinau su Peteriu.Tai buvo berniukas iš kitos šeimos, kuri gyveno kartu su mumis. Jis buvo nuostabus žmogus, mane visada palaikydavo ir stengdavosi suprasti.Na,o ir pačia išvaizda nesiskundė, buvo gan patrauklus vaikinukas. Dažnai mus siedavo panašios bėdos.Nei jam, nei man nesisekė sugyventi su mama, o kartais nesisekė sutarti net su pačiu tėvu. Neretai aš susimąstydavau, jog jam jaučiu daugiau negu draugystę, gal šiek tiek daugiau negu simpatiją O kartais užeidavo tokios mintys, jog tai gali būti meilė.
Kai buvau dar visai mažutė mane tėvai labai lepindavo, negailėdavo man pinigų ir įvairiausių dovanų.Manau jie stengėsi mane papirkti materealinėmis dovanomis, tačiau man skyrė mažai savo dėmesio ir supratimo, bent jau mama. Tačiau, kai...