Adobe programos

Dailės referatai
Referatas
 5
Microsoft Word 111 KB
14 puslapiai

Referatas apie photoshopa. Adobe photoshop referatas. Referatas apie photoshopa. Adobe photoshop referatas.

Kompiuterines programos

Adobe PageMaker

“Adobe® PageMaker®” padės lengvai sukurti profesionalius verslo leidinius spausdinimui ar elektroniniam platinimui nepriklausomai nuo jūsų darbo patirties. Naudojant galingus puslapių maketavimo įrankius, šimtus profesionaliai sukurtų šablonų ir nemokamus paveikslėlius, šriftus bei nuotraukas, galima sukurti įspūdingus verslo leidinius -- lankstinukus, laikraštukus, skrajutes, ataskaitas ir pan. Integracija su kitomis "Adobe" programomis ir galimybė konvertuoti daug įvairių bylų formatų padės sutaupyti laiko pasinaudojant anksčiau atlikto darbo rezultatais. Išvedimo kokybę užtikrins integruotos PDF dokumentų kūrimo ir spalvų valdymo funkcijos.

Adobe PageMaker didelis privalumas yra Suderinamumas su kitomis "Adobe" programomis. Galimybė dirbti su "Adobe Photoshop® 5.0-6.0" bei "Illustrator® 9.0" dokumentais, kuriuose naudojami sluoksniai. Naudojant tokius dokumentus, nebereikia dirbti su keliomis vieno sluoksnio bylomis. Naudojant programą galima kurti žymines (tagged) PDF bylas, kuriose tekstas yra pertvarkomas priklausomai nuo peržiūros lango dydžio, pavyzdžiui, skaitant jį kišeniniame kompiuteryje. "Adobe PDF" bylas, sukurtas "Photoshop 6", "Illustrator 9" ir "InDesign® 1.5" galima įkelti tiesiai į "PageMaker" dokumentus, o šiuos savo ruožtu taip pat išsaugoti PDF formatu, nustatant norimus saugumo parametrus, žymeklius bei nuorodas, pastabas, PDF dokumento informaciją, peržiūros parametrus, "PDFMark" ir kt.

Adobe InDesign 2

Puslapių maketavimo programinė įranga “Adobe InDesign 2” naujais įrankiais ir technologijomis paskatins jūsų kūrybiškumą ir padės lengviau atlikti maketavimo užduotis. Naujojoje 2.0 versijoje yra objektų skaidrumo priemonės, ilgų dokumentų valdymo funkcijos, supaprastintas lentelių kūrimas, XML importavimas bei eksportavimas, padidintas programos našumas ir daug kitų naujovių.
Suderinamumas su kitomis “Adobe” programomis. „InDesign“ bylas galima tiesiogiai eksportuoti „Adobe PDF“ bylas „Adobe Acrobat® 4.0“ ar „Adobe Acrobat 5.0“ formatu. Jeigu dirbate su “Adobe Photoshop®” ar “Adobe Illustrator®” programine įranga, galėsite perkelti jų bylas išsaugodami skaidrumo efektus. Spalvų suderinimui tarp „InDesign“, „Illustrator“ ir „Photoshop“ naudojama nauja „Adobe Color Engine“ technologija. Programa pritaikyta bendradarbiavimui internetu naudojant „Adobe Studio“ programinę įranga. „InDesign“ puikiai suderinta „Mac OS X“ operacijų sistemai.

Adobe Illustratot

„Adobe® Illustrator® “ programinė įranga skirta ateities vektorinei grafikai – kūrybinės minties...