Ab smagūs batai verslo planas

 5
Microsoft Word 92 KB
11 puslapiai

Ab verslo planas kursinis. Ab verslo planas kursinis.

Turinys
1. Santrauka 3
2. Verslo plano aprašymas 4
3. Marketingas 6
4. Gamyba 7
4.1 Gamybinė programa 8
4.2 Žaliavų ir medžiagų pareikalavimo ir vertės apskaičiavimas 9
5. Valdymas 12
6. Finansai 14
7. Nenuostolingo taško analizė 33
Naudota literatūra 36


1. SANTRAUKA
AB “Smagūs batai” įsikūrusi Vilniuje, Žvėryno – 16. Šios bendrovės steigėjas yra R. Steiblys. Akcinės bendrovės kapitalą sudaro nuosavas ir skolintas kapitalai. Nuosavas kapitalas suformuotas išleidus akcijas.
Bendrovė gamina vyriškus pusbačius. Ši avalynė yra gaminama iš natūralios odos, tinkanti rudens - pavasario sezonams. Ši avalynė pasižymi geromis higieniškomis savybėmis, patogi avėjimui. . Pagaminta produkcija bendrovės vartotojams pateikiama per kanalų lygius. . Mūsų tarpininkas yra mažmenininkas.
Praktika rodo, kad konkurencinėje kovoje laimi tas, kuris vartotojui siūlo būtent tai, ko jis nori. Konkurencija verčia akcinę bendrovę ”Smagūs batai” labiau įtikti vartotojams. Bendrovė numato kainų reguliavimo strategiją, kuri orientuojasi į konkurentus. Žinodami konkurento prekę ir kainą, sudarėme ir nustatėme savo kainas savoms prekėms, konkurento prekės kainą laikydami orientaciniu tašku.
Bendrovė planuoja atidaryti savo parduotuvę, kurioje būtų prekiaujama jos gaminama avalyne, todėl reikalinga banko paskola. Taip pat ateityje norima plėsti gamybą, t.y. gaminti visų metų sezonų avalynę ir ne tik vyrišką, bet ir moterišką bei vaikišką.

2. VERSLO PLANO APRAŠYMAS

AB “Smagūs batai” įsikūrusi Vilniuje, Žvėryno – 16. Šios bendrovės steigėjas yra P. Narkevičius. Akcinės bendrovės kapitalą sudaro nuosavas ir skolintas kapitalai.
Nuosavas kapitalas suformuotas išleidus akcijas. Akcijos yra privilegijuotosios ir turi šias teises:
1. Gauti garantuotą dividendą;
2. Pirmenybė gauti įnašus, kai bendrovė likviduojama;
3. Teisė į nustatytą dividendą nepelningais metais;
4. Pirmenybė perkant naujas akcijas.
Skolintas kapitalas suformuojamas imant kreditus.
Akcinė bendrovė ”Smagūs batai” už skolintą kapitalą perka žaliavas, medžiagas, įrangą. Bendrovė įsikūrusi Žvėryne, nes čia yra didelis žmonių judėjimas, geras susisiekimas su kitais didžiausiais Lietuvos miestais.
Akcinė bendrovė gamina vyriškus pusaulinius.
Akcinė bendrovė ”Smagūs batai” įsteigta įstatymų nustatyta tvarka. Įmonė turi juridinio asmens teises. Akcinėje bendrovėje sukaupiamas didelis kapitalas, egzistavimo trukmė neribota, galima parduoti akcijas, konkurencijos ir vartotojų nuomonės, kaina tikslinama. Mūsų bendrovės konkurentai yra tiesioginiai, nes parduoda...