Ab audėjas marketingo planas

 5
Microsoft Word 94 KB
11 puslapiai

Marketingo planas kursinis. Imones marketingo veiksmu planas. Marketingo planas kursinis. Imones marketingo veiksmu planas.

Turinys


1. Santrauka 2
2. Situacijos analizė 3
2.1. Vidaus veiksmų analizė 3
2.2. Išorės veiksnių analizė 7
3. SWOT analizė 8
4. Marketingo tikslai 8
5. Tikslinės rinkos parinkimas 9
6. Marketingo programa 10
7. Veiksmų planas 15
8. Kontrolė 18
Išvados, rekomendacijos 19
Literatūra 20
1.
1. Santrauka

2004 metų marketingo plane bendrais bruožais nusakyti principai, kaip reikšmingai padidinti bendrovės pajamas lyginant su ankstesniais metais. Pagrindinis įmonės marketingo tikslas – pritraukti kuo daugiau naujų vartotojų ir patenkinti jau esančių klientų poreikius, pateikiant aukščiausios kokybės audinius už prieinamą kainą. Taip pat labai svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad Lietuva šiais metais stoja į ES, todėl įmonei labai svarbu tapti pilnaverte konkurente ir ES šalių rinkoje. Atlikus rinkos tyrimą matyti, kad situacija šiuo metu įmonei yra palanki, stiprių konkurentų nėra, be to vartotojai jau yra susipažinę su AB “Audėjas” siūlomomis prekėmis, todėl galima teigti, kad vartotojai išlieka tie patys bei atsiranda ir naujų, kurie jau išbandę kokybišką įmonės produkciją.
Nors šio pobūdžio įmonė yra vienintelė Lietuvoje ir yra susilaukusi pripažinimo ne tik gimtojoje šalyje, bet ir daugelyje kitų Europos šalių, tačiau jos veikla turi būti nuolat kontroliuojama ir reguliuojama norint pasiekti gerų ir aukštos kokybės rezultatų. Maksimalus klientų norų įgyvendinimas pateikiant šiuolaikišką ir kokybišką produkciją už konkurentišką kainą - tai ko siekia pažangi baldinių audinių gamintoja dirbdama su bet kuriuo klientu, bet kurioje pasaulio rinkoje.
Taigi šiais metais planuojama didinti pardavimų kiekį tiek vidaus šalies rinkoje, tiek už jos ribų. Šiems tikslams pasiekti yra numatytas 2 proc. nuo pardavimų apimties rėmimo biudžetas.


2. Situacijos analizė
2.1. Vidaus veiksmų analizė

Bendrovė. 1946 m. įkurta AB “AUDĖJAS” yra viena iš seniausių ir patikimiausių tekstilės pramonės įmonių Baltijos šalyse. Per savo veiklos istoriją įmonėje ne kartą keitėsi įranga, strategija, bet pagrindinė veiklos kryptis visada išliko aukštos kokybės baldinių audinių gamyba. Akcinė bendrovė “Audėjas“ kaip savarankiška akcinio kapitalo įmonė įregistruota 1993 metais, kurios įstatinis kapitalas sudarytas iš akcininkų įnašų ir padalytas į akcijas. Vienintelę Lietuvos baldų audinių bendrovę - Vilniaus "Audėją" valdo tik Lietuvos akcininkai.
AB“AUDĖJAS” gamina daugiau kaip 50 artikulų audinius, kurių spalvinių variantų yra apie 800. Kiekvienais metais AB “AUDĖJAS” asortimentas pasipildo keliais naujais...